סרטוני אנימציה דו מימד

דברו איתנו ונשמח לעזור!

סרטוני אנימציה – תנפיש את המותג שלך

רבים מאיתנו גדלו על הדמויות האהובות: מיקי מאוס, דונלד דאק ושלל חבריהם, וסביר להניח שגם לכם יש חיבה לדמויות הללו, שנוצרו כולן באמצעות סרטוני אנימציה דו מימד.
כמובן שלא רק דיסני מחזיקים במושכות המצוירות וקיימות מגוון חברות המתמחות בהפקת סרטים וסדרות באנימציה דו מימד.

מאז תחילת השימוש בסרטוני אנימציה דו מימד ועד היום, התפתחה הטכנולוגיה בקצב מסחרר, כך שהאנימציות הפכו להיות איכותיות ומדויקות יותר ויותר.
כמו כן, תהליך ההפקה של הדמויות מהיר הרבה יותר מאשר בעבר. 

באמצעות סרטוני אנימציה דו מימד ניתן להפיק מגוון סוגים של סרטונים נפלאים ובין היתר סרטונים שמטרתם לשווק שירותים ומוצרים של עסקים.

 

סרטוני אנימציה בדו מימד – (לא רק) להגיע אל הילד שבתוכנו

על ידי יצירת סרטוני אנימציה דו מימד ניתן לעורר בצופים סקרנות ועניין. לכולנו יש מקום חם עבור סרטונים מצוירים – הם חודרים הישר אל תוך המקום הילדותי שלנו, שהוא מקום שמח, קליל ומלא חיים.

 ילדים רבים שגדלו ובגרו מתרפקים על הסדרות המצוירות והסרטים המצוירים בהם הם נהגו לצפות באדיקות כשהיו ילדים. מסרים רבים שהועברו באותם סרטים וסרטוני אנימציה נטמעו בנו והפכו להיות חלק בלתי נפרד מהאמונות שלנו כבוגרים.

מכיוון שדמויות מצוירות מתקשרות אצלנו למקום קליל ומשום שיש בהן משהו שמייצר ריחוק (שכן למרות שאנו מזדהים עימן הן אינן דמויות בשר ודם), ניתן להשתמש בסרטוני אנימציה גם כדי להעביר מסרים קשים ומורכבים. 

יתרון נוסף של סרטוני אנימציה דו מימד הוא שכאשר יוצרים סרטון מצויר אין צורך במציאות לוקיישנים לצורך צילומים ואין צורך בשחקנים, מצלמות, תאורה, איפור ושאר שירותים – אפשר "לברוא" עולם שלם, ללא גבולות טכניים. 

פעמים רבות אנחנו משתמשים בסרטוני אנימציה דו מימד על מנת להעביר מסרים שמכילים מספרים ונתונים בצורה ויזואלית, בעזרת סרטוני אינפוגרפיקה ניתן להציג סטטיסטיקות וגרפים בדרך שתגרו לצופים להבין, לזכור ולהפנים את המידע. 

 

קאובוי – חברה שנושמת סרטוני אנימציה

כדי ליהנות מכל היתרונות של סרטוני אנימציה דו מימד חשוב לבחור בחברה שמתמחה בהפקת סרטוני אנימציה, ואנו – בחברת COWBOY בהחלט רכשנו ניסיון נרחב בתחום. 

הצוות המקצועי שלנו חי ונושם סרטוני אנימציה ואנו יודעים כיצד ליצור אפקטים מיוחדים כדי לעורר בצופים סקרנות, ועניין ולגרום להם לזכור את העסק המשווק. 

כדי ליצור סרטוני אנימציה דו מימד, יושבים מיטב מוחות הקאובויים שלנו ביחד, חושבים, מעלים רעיונות ומגבשים תסריט מזוקק שמעביר את המסרים בצורה ברורה וחדה. צוות האנימטורים ואנשי הקריאייטיב שלנו ממשיך את התהליך, מייצר את הדמויות ומכניס בהן חיים על ידי שילוב קולות, טונים, שתיקות, צלילים, צבעים, מחוות גוף, הומור ושלל אלמנטים שיוצרים הזדהות ואמון ומעוררים בצופים רגשות. 

באמצעות סרטוני אנימציה דו המימד שלנו מצליחים עסקים רבים לספר את סיפורם בצורה מיוחדת ויצירתית – באופן שמבדל אותם בשוק העסקים המטורף של ימינו ומדגיש את  היתרונות שלהם והייחוד שלהם.

אם אתם מעוניינים לתת לדמויות המצוירות שלנו לבצע עבורכם את העבודה בשיא החינניות והקלילות – אנחנו הכתובת שלכם. אתם לא צריכים לחפש את עקבות הסוסים שלנו או את הבדים האדומים שהותרנו בצדי הדרך – אנו כאן לשירותכם ונשמח לסייע לכם לחשוף את העסק באופן מושך, ממוקד ויצירתי.

שירותים נילווים:

עריכת וידאו

נעזור לכם לשדרג את רמת הוידאו שצילמתם לרף המקצועי ביותר, כמו שרק אנחנו יודעים. הצוות שלנו יודע ללטש סרטונים קיימים ולסגנן אותם באנימציה קלילה ומרשימה.

תסריט וסטוריבורד

אנחנו נתכנן, נאפיין ונכתוב את השלד התסריטאי של הסרטון, נבין את הצרכים והמטרות ועל פי זה נסרטט כל שנייה ושנייה מהסרטון שלכם.

קריאייטיב ומיתוג

גם אם עדיין אין לכם שפה למותג ואפילו הלוגו עוד לא קיים – אנחנו כאן כדי לחשוב ולעצב איתכם את החזית הויזואלית של המותג שלכם בצורה הטובה ביותר.

ימי צילום

צריכים צילומי רחפן? צילום במשרד שלכם? וידאו של המנכ"ל מדבר אל המצלמה? בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו נשלח אליכם צוות צילום שיגרום לכל פריים לבהוק.

קריינות

אנחנו מתעסקים רוב הזמן במה רואים, אבל מה שומעים? קריינות מקצועית שמתאימה לסרטון שלכם לא פחות חשובה מאיכות הסרטון.

קונספט ארט

כשרוצים לבנות את הדמויות, החפצים והרקעים בסרטון מאפס, כדי שהם יתאימו באופן מושלם למותג אנחנו יודעים איך לאייר אותם, ולאחר מכן איך להנפיש אותם.

עבודות נבחרות

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
הפקת סרטון שיווק למוצר עם Cowboy Productions
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

עבודות נבחרות

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
הפקת סרטון שיווק למוצר עם Cowboy Productions
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

"לא יכולנו לחשוב על תוצאה טובה יותר ממה שקיבלנו כשבנינו עם קאובוי סרטון אנימציה דו מימדי לתוכנה שלנו.."

מלאו את הטופס וניצור איתכם קשר בהקדם

אל תהיה זר, דבר איתנו!

שיחה עם נציג