fbpx

סטודיו לאנימציה קאובוי הפקות

למה קאובוי?

אנחנו לא עוד ספק להפקות סרטים, אנחנו שכירי חרב מגויסים להצלחה שלכם ומלווים אתכם בדבקות ובנחישות עד להשגת המטרות. בהרכב המופלא שלנו יש אנשי מקצוע מיומנים כל אחד בתחומו, שיודע לאתר את ההזדמנות הכי חכמה לעסק שלכם ולבטא אותה דרך סרט. מערך הסרטים נעשה בגישה קולנועית ליצירות מופת מחוברות לשטח האמיתי. כמומחים לסטוריטלינג, אנחנו שולפים בחדות ויורים במדויק את הקריאייטיב הנכון שפוגע ישר בין העיניים של הצופה ומביא לתוצאות קטלניות. תעלו איתנו על הסוס אנחנו דוהרים...!

0

שעזרנו לחברות לגייס – בשטרות לא מסומנים

0

מותגים שהקאובוי הציל – עם סרטונים ששווים זהב

0

שניות שהופקו, צולמו והונפשו – והאקשן רק מתחיל

הצוות הבינלאומי שלנו

אבי גרייבר

מייסד ומנכ"ל

אריל רייף

מנהלת משרד

.אנה ו

ארט דיירקטור

.דמיטרי ד

אנימטור

.אנדריי נ

אנימטור תלת מימד

.נווה א

סטוריבורדרית ומאיירת

.הלן ק

מעצבת מותג

.שרה ש

ארט דיירקטור

.גוקסל ט

עורך וידאו

.תהילה ג

מנהלת שיווק

ועוד רבים וטובים

הצטרפו אלינו!

הצלחה מוכחת

הסטודיו לאנימציה המנוסה וזוכה הפרסים שלנו מחזיק במושכות ההצלחה כבר מ-2009. מאחורינו המון סיפורי הצלחה ומיליוני ירוקים שעזרנו לגייס

מומחים במיתוג

הפילוסופיה שלנו מעוגנת ביסודה במיתוג, אז אנחנו מוודאים שכל הסרטונים שלנו משקפים ומדגישים את מהות המותג שלכם. כל האספקטים בסרטון ייתפרו במיוחד למידות החברה שלכם

קריאייטיב וסיפור חזקים

נולדנו בעולם הפרסום ומציעים את כישוריהם של מספרי סיפורים יוצאים מן הכלל, שיעבדו איתכם (היכן שלא תהיו), כאלו עם ניסיון של שנים והבנה עמוקה במאווייהם של משקיעים וצרכנים

צוות צילום הוליוודי

אנחנו עושים יותר מלהיות סטודיו לאנימציה. הצוות שלנו בהוליווד מוכן לפעולה. רק תגידו, והסרטון שלכם יצולם בהתרעה של רגע בעיר הסרטים או כל מקום אחר בעולם

אתה השריף

כל לקוח שלנו מקבל צוות ייעודי שעומד לרשותו ומעניק את מלוא תשומת הלב הנדרשת להשלמת פרויקטים בכל היקף או דחיפות

הכל בכתובת אחת

אנחנו לא רק סטודיו לאנימציה והפקות וידאו, אנחנו מספקים את כל שאר הפתרונות הוויזואליים שעסק צריך. ונוודא שכל הכלים השיווקיים שלך מדברים בשפה אחת

מידע נוסף על חברות אנימציה
 • btn_accordeon

  השיטה שלנו - רובה שלושה קנים לסטודיו לאנימציה אחד

  השיטה הייחודית שלנו ליצירת וידאו מבוססת על פילוסופיית “שלושת הקנים”, שבאה לידי ביטוי בכל אחד ואחד מהסרטונים שאנו יוצרים.

  קריאייטיב – לעשות סרטון יפה, זה יפה אבל לא החוכמה היחידה. לכל סרטון יש מטרה עסקית ויעדים. אנחנו מביאים את כל הנסיון בפרסום שלנו עם יצירתיות נועזת ופראית ובהתאם למחקר מעמיק ולמידה אנחנו מייצרים את המסרים המדויקים בתוך תמה ששואבת לתוכה את קהל היעד. עכשיו אפשר לשלוף את התותחים הכבדים ולהתחיל לעבוד.

  מיתוג – בוקרים משופשפים שכמונו לא זזים מטר בלי מיתוג. אנחנו דואגים שכל אספקט בוידאו משקף ומעצים את המהות של כל מותג. מהדמויות ועד פלטת הצבעים; מסגנון האיור ועד טון הדיבור – אלה האלמנטים שהופכים וידאו לזכיר ואותנטי עבור קהל היעד. We walk the talk.
  מיצוב – יש היום בלי סוף אפשרויות ליצור וידאו; עשה זאת בעצמך, מרקטפלייס זול או סתם סטודיו לאנימציה שהציע 3 ב-1… צריך לזכור שזירת הקרב של עולם השיווק מתחילה מספירה לאחור מהרגע שהצופה נחשף לוידאו – 3, 2, 1 והוא בורח או לוחץ. וידאו מושקע ואיכותי יכול להיות כל הפנים של העסק בזמן נתון, לכן כדאי שיהיה ברמה גבוהה וימצב את המותג מעל המתח

 • btn_accordeon

  שאלות נפוצות

  אילו שירותים ניתן לקבל בסטודיו שלכם?

  בין השירותים שלנו תוכלו לקבל מיתוג מקצועי לעסק, מיצוב של וידאו מקצועי ברמה גבוהה וקריאייטיב שמעביר את המסר בצורה חדה במיוחד

  למה לבחור בקאובוי הפקות?

  עובדי החברה הם המקצועיים ביותר בתחום! אנחנו יודעים, לספר סיפור ברור, ששומר על שפת המותג, והכי חשוב – לא נעצור עד שתהיו מרוצים!

  אילו סוגי סרטונים אתם מפיקים?

  החברה הפיקה כבר מאות סרטונים מסוגים שונים החל מסרטונים לרשתות החברות, סרטונים לטלויזיה ועד סרטוני תדמית עסקיים. You name it – We do it.

 • סטודיו לאנימציה

  סטודיו לאנימציה הוא למעשה אולפן הפקות ייחודי, אשר בו ניתן למצוא את מיטב האמצעים והמכשירים המשמשים להפקת סרטי אנימציה, סרטונים ואיורים שונים. אנשי המקצוע המיומנים של קאובוי הפקות נמנים עם אנשי המקצוע המיומנים ביותר, שחלק מההתמחות שלהם הינו הפקות אנימציה למטרות שונות עבור ארגונים, גופים ואנשים פרטיים. בשורות להלן נתמקד בסרטונים או בסרטי אנימציה ובמקום הנכבד שהם תופסים בעולם השיווק והפרסום. בנוסף, נביא הסבר קצר על המקום של סטודיו איכותי לאנימציה והחשיבות שלו בעולם הפרסום והשיווק.

   

   

 • סטודיו לאנימציה תלת מימד

  מאז באה לעולם התקשורת ההמונית, עלתה כפורחת גם החשיבות של פרסום באמצעי התקשורת השונים. יחד עם התקשורת המשודרת, ובעיקר התקשורת החזותית – טלוויזיה, ובשלב הבא גם המחשב והאינטרנט, חלה עלייה דרמטית בחשיבות של הפקת פרסומות, תוך דגש על סרטי פרסומת קצרים וממוקדים. ככל שעברו השנים, הפרסומות נעשו איכותיות יותר, מושקעות ומלוות גם באפקטים חזותיים שונים – ויקרים עד מאד. אבל בשנים האחרונות שמתחוללת מהפכת נגד – חזרה להפקת סרטוני אנימציה איכותיים. סטודיו לאנימציה איכותי יודע להפיק סרטוני אנימציה למטרות תדמית וכן למטרות פרסומיות ושיווקיות שונות. זאת, תוך שימוש באמצעים הטכנולוגיים החדשניים ביותר, במטרה ליצור את ההפקה האיכותית ביותר. לרוב סרטון אנימציה לעסק כשהוא עשוי היטב הופך לכלי מדהים להנעה לפעולה ולמגוון פעולות שיווקיות אחרות לכל אורך המסע של הלקוח וחברה או סטודיו לאנימציה ברמה גבוהה תדע למקסם את החזר ההשקעה לטובת הלקוח.

 • סטודיו לאנימציה – מה זה ולמה זה חשוב

  כאמור, סרטוני אנימציה מחליפים במהירות את סרטי התדמית והפרסום הכרוכים בהשתתפות של ידוענים, כמו גם ניצבים רבים במהלך ההפקה. העלויות הגבוהות של סרטים כאלה גרמה למפרסמים רבים להעתיק את כובד המשקל להפקת סרטוני אנימציה. סטודיו לאנימציה יכול להפיק סרטים שהאפקט שלהם לא פחות טוב מסרטוני פרסומת, תוך הפחתה משמעותית של ההוצאות ושיפור האיכות. כך מתאפשר גם לחברות שתקציב הפרסום שלהן צנוע, להרים קמפיין מקצועי ואיכותי שישיג את המטרות שלו בצורה הטובה ביותר.

 • חברת אנימציה

  חברת אנימציה היא חברה המתמחה בהפקת סרטים או סרטוני אנימציה איכותיים, למגוון צרכים ועבור מטרות שונות. אנשי המקצוע המיומנים של קאובוי הפקות מתמחים, בין השאר, גם בהפקת סרטי אנימציה, סרטונים קצרים וממוקדים וביישום של מגוון אמצעים, שהמטרה העיקרית והמשמעותית שלהם היא שיפור התדמית של העסק. במאמר שבפניכם נרחיב מעט את היריעה בנושא סרטי האנימציה והמקום שלהם בתודעה הכללית. בנוסף, נצביע על ההבדל בין סרטוני אנימציה לצרכי תדמית לבין פרסומות.

   

   

 • חברת אנימציה וההשפעה האפשרית שלה על התודעה

  האנימציה, היא למעשה אומנות ההנפשה. ככל שהדבר יישמע מפתיע, מדובר באמנות מוכרת מאד, שיש הוכחות לכך שהייתה קיימת כבר בעת העתיקה. במהלך המאה התשע עשרה ובעיקר במהלך המאה העשרים, הפיקו חברות אנימציה שונות סרטי אנימציה, בעיקר כסוג של שעשוע להמונים. כל מי שהילדות שלו עברה בשנות השבעים של המאה הקודמת, זוכר את הסרטים המצוירים בכל ערב. ואולם בעשורים האחרונים מופנות ההפקות של סרטוני אנימציה לצרכים אחרים, בכוונה להגביר את ההשפעה של הסרטונים הללו על התודעה. חברת אנימציה איכותית מתמחה בהפקת סרטוני אנימציה, ואפילו סרטי אנימציה ארוכים יותר שנועדו להעביר מסרים חשובים בצורה קלילה, ידידותית ולא מאיימת. השפה הציורית לא חייבת להיות תמימה וילדותית אלא מותאמת בתהליך מקצועי לשפה הכללית של המותג/עסק. לא בכדי מעדיפים המנהלים והבעלים של חברות וגופים עסקיים שונים, לעשות שימוש בסרטוני אנימציה להעברת מסרים חברתיים וכלכליים, אבל גם מסרים פרסומיים ושיווקיים.

 • חברת אנימציה ישראלית המפיקה סרטוני תדמית והסברה

  חברת אנימציה המפיקה סרטון תדמית, מתמקדת בעיקר בגוף הספציפי שהזמין את סרט התדמית ומציגה את הצדדים החיוביים ואת העשייה שלו בתחום החברתי, הכלכלי או בתחומים אחרים לטובת הכלל כדי ליצור חיבור רגשי עם קהל היעד. מנגד, סרטון הסברה על שירות או מוצר מתמקד בעיקר במיקסום האינפורמציה על המוצר/שירות בזמן הקצר ביותר. זאת, כשרוצים להשיק מוצר חדש או להעלות מודעות לנושא מסוים או למשל לתת חוויית משתמש טובה יותר. סרטי אנימציה יכולים לתת מענה איכותי לצרכים שיווקיים ופרסומיים כאחד בדו-מימד, בתלת-מימד או שילוב ביניהם ואפילו בשילוב עם וידאו מצולם.