הפקת סרטון לגיוס משקיעים

דברו איתנו ונשמח לעזור!

סרט גיוס משקיעים- ככה תגיעו למטרות שלכם

סרטונים הפכו להיות כלי משמעותי ביותר בתהליך גיוס כספים – בין אם גיוס הכספים מתבצע דרך תורמים או משקיעים. ארגונים, חברות ואנשים פרטיים רבים שהבינו עד כמה גדול הוא כוחם של הסרטונים, הצליחו להגיע באמצעותם למטרותיהם – להוציא לפועל רעיונות מגוונים ולהשיג מטרות שונות.

בכל רחבי העולם נעשה שימוש בסרט לגיוס משקיעים – מחברות סטארט אפ ועד מוסדות אקדמיים ומארגוני צדקה ועמותות עד אנשים פרטיים שמטרתם לממן טיפולים רפואיים יקרים.

כידוע, גיוס כספים הוא לא משימה פשוטה, בהחלט ניתן לומר שמדובר על אתגר משמעותי, שכן התחרות בין מגייסי הכספים עצומה ואנשים אינם ממהרים לשלוח את היד אל הכיס ולתרום או להשקיע.

 כדי להצליח לגייס כספים יש צורך ביצירת עניין וסקרנות, יש להלהיב, להרשים, לרתק ובמילים אחרות – לפרוט על מיתרי הרגש.

 

הפקת סרטון לגיוס המונים – יתרונות משמעותיים על פני שימוש באמצעים אחרים

אם משווים בין סרטון לגיוס משקיעים ובין שימוש באמצעים אחרים שמטרתם לגייס כספים מתורמים או משקיעים, ניתן לראות כי להפקת סרטון לגיוס המונים יש יתרונות משמעותיים על פני שאר האמצעים, שיכולים להיות למשל: הצגת מצגות בפגישות עסקיות, הרצאות או חלוקת פליירים.

 באמצעות סרטוני וידאו או אנימציה ניתן לייצר רושם ראשוני מוצלח ולגרום לאנשים להשקיע את כספם. 

סרטון לגיוס המונים קצר וממוקד שמושך את הצופה, מסקרנים אותו ומספקים לו את המידע בצורה מזוקקת וברורה, מאפשרים לו להבין במהירות מדוע כדאי לו לסייע לאותו אדם, עסק או ארגון. בין אם מדובר על תורם או משקיע.

כדי להצליח להשיג את המטרה ולגרום למשקיעים ותורמים לשלוח את ידם אל הכיס, יש צורך בעבודה מחושבת ומדויקת. שילוב בין אנשי מקצוע מנוסים שמתמחים בתחומים שונים, יצירת תסריט ממוקד, חד וברור, שימוש באנימציות מדליקות וצילומים איכותיים, קולות, צבעים, קצב, מוזיקה, מיצוב נכון – כל אלו הינם חלק בלתי נפרד מיצירת סרטון מנצח שמוביל למטרות – לעורר אמון ולגעת ברגש. 

 

COWBOY – רואים את החלומות בדמיון והופכים אותם למציאות

כמות היזמים שמסתובבים להם בעולם עם חלום אך אינם יכולים לממש אותו בשל מחסור בכספים הינה עצומה. חלק מהיזמים הללו מרימים ידיים, שכן הם לא מאמינים שניתן לגייס את הכספים הנחוצים לצורך הגשמת חלומם. יחד עם זאת, יזמים רבים משקיעים רבות כדי להגיע למטרתם והתחרות ביניהם הופכת להיות קשה יותר ויותר. 

אנו – בחברת קאובוי, אומנם שהינו לא מעט במערב הפרוע – בו קיימים לא מעט רעיונות טובים שמחכים ליום שבו הם יצאו לאור, אך טיילנו במקומות רבים נוספים ברחבי העולם. 

גם אנחנו וגם הסוסים שלנו ראו יזמים שאינם מצליחים ויזמים שמצליחים, כאשר חלק מאותם יזמים הצליחו גם בזכותינו – ליתר דיוק, יזמים גייסו בעזרת הסרטונים שלנו יותר מ400 מליון דולר(!) 

הסרטונים שלנו ממוקדים למטרה, מעבירים את המסרים בצורה מדויקת תוך שימוש באמצעים ויזואליים מרהיבים ומעוררים בצופים רגש.
אנו בקאובוי מבינים שכדי לכבוש את הצופים עלינו לספר סיפור – ואנו מומחים בכך. 

אם אתם מעוניינים להצטרף אל היזמים שהצליחו לגייס את הכספים להם הם היו זקוקים כדי להגשים את חלומם, אתם מוזמנים לפנות אלינו והצוות שלנו יסייע לכם להגשים את המטרה.

שירותים נילווים:

תסריט וסטוריבורד

אנחנו נתכנן, נאפיין ונכתוב את השלד התסריטאי של הסרטון, נבין את הצרכים והמטרות ועל פי זה נסרטט כל שנייה ושנייה מהסרטון שלכם.

קריאייטיב ומיתוג

גם אם עדיין אין לכם שפה למותג ואפילו הלוגו עוד לא קיים – אנחנו כאן כדי לחשוב ולעצב איתכם את החזית הויזואלית של המותג שלכם בצורה הטובה ביותר.

ימי צילום

צריכים צילומי רחפן? צילום במשרד שלכם? וידאו של המנכ"ל מדבר אל המצלמה? בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו נשלח אליכם צוות צילום שיגרום לכל פריים לבהוק.

דפי נחיתה ואתרים

אם לעסק שלכם עדיין אין אתר תדמית, או שאתם מעוניינים לבנות עמוד נחיתה כדי לקדם מוצר חדש – צוות הדיגיטל שלנו כאן כדי לעשות את זה בשבילכם.

אנימציה דו ותלת מימד

אנחנו מומחים ביצירת אנימציה שיודעת איך להפוך כל חלום שלכם למציאות, דמויות שמרגישות אמיתיות, מודלים תלת מימדיים, אקשן והומור, זו התשוקה שלנו.

קריינות

אנחנו מתעסקים רוב הזמן במה רואים, אבל מה שומעים? קריינות מקצועית שמתאימה לסרטון שלכם לא פחות חשובה מאיכות הסרטון.

עבודות נבחרות

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

עבודות נבחרות

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

"סרטון שיצרנו הפך את תהליך גיוס הכספים למשהו הרבה יותר פשוט ממה שהוא היה יכול להיות. גייסנו יותר מהסכום שרצינו בזכות סרטון מושקע ואיכותי של קאובוי. "

מלאו את הטופס וניצור איתכם קשר בהקדם

אל תהיה זר, דבר איתנו!

שיחה עם נציג