סרטון לגיוס כספים

משקיעים, קרנות הון סיכון ואתרים לגיוס המונים מלאים עד אפס מקום ביזמים ומיזמים שמנסים למכור את החלום שלהם ולקבל מימון שיעזור להם להגשים אותו.

הבעיה היא שיש כל כך הרבה הזדמנויות וכל כך הרבה אופציות השקעה שייגרמו לזה שברוב המקרים המשקיע יפספס את המיזם שלך, וגם אם תפסת את תשומת הלב של המשקיע לא תמיד יהיה לו את הסבלנות והיכולת להקשיב, להבין ולהפנים את הרעיון שלך ואת התוכנית העסקית.

לבעיות האלה יש פתרון אחד. סרטון.
אפשר גם לתפוס את תשומת הלב, גם להגיב, גם לרגש וגם להסביר בו זמנית עם סרטון וידאו או אנימציה איכותי כמו שאנחנו בקאובוי יודעים לעשות.

שירותים נילווים:

תסריט וסטוריבורד

אנחנו נתכנן, נאפיין ונכתוב את השלד התסריטאי של הסרטון, נבין את הצרכים והמטרות ועל פי זה נסרטט כל שנייה ושנייה מהסרטון שלכם.

קריאייטיב ומיתוג

גם אם עדיין אין לכם שפה למותג ואפילו הלוגו עוד לא קיים – אנחנו כאן כדי לחשוב ולעצב איתכם את החזית הויזואלית של המותג שלכם בצורה הטובה ביותר.

ימי צילום

צריכים צילומי רחפן? צילום במשרד שלכם? וידאו של המנכ"ל מדבר אל המצלמה? בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו נשלח אליכם צוות צילום שיגרום לכל פריים לבהוק.

דפי נחיתה ואתרים

אם לעסק שלכם עדיין אין אתר תדמית, או שאתם מעוניינים לבנות עמוד נחיתה כדי לקדם מוצר חדש – צוות הדיגיטל שלנו כאן כדי לעשות את זה בשבילכם.

אנימציה דו ותלת מימד

אנחנו מומחים ביצירת אנימציה שיודעת איך להפוך כל חלום שלכם למציאות, דמויות שמרגישות אמיתיות, מודלים תלת מימדיים, אקשן והומור, זו התשוקה שלנו.

קריינות

אנחנו מתעסקים רוב הזמן במה רואים, אבל מה שומעים? קריינות מקצועית שמתאימה לסרטון שלכם לא פחות חשובה מאיכות הסרטון.

עבודות נבחרות

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

עבודות נבחרות

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

"סרטון שיצרנו הפך את תהליך גיוס הכספים למשהו הרבה יותר פשוט ממה שהוא היה יכול להיות. גייסנו יותר מהסכום שרצינו בזכות סרטון מושקע ואיכותי של קאובוי. "

מלאו את הטופס וניצור איתכם קשר בהקדם

אל תהיה זר, דבר איתנו!