הפקת סרטון תדמית

הפקת סרטון תדמית – הטכנולוגיה שמאחורי הסרטון 

בעידן הטלפונים הסלולריים המאובזרים במצלמות חדשניות, כולנו נוטים לתעד לתעד ולפרסם, כל רגע מעניין בחיים. היום תוכלו לראות בכל רגע סרטון חדש שעלה ליוטיוב, לפייסבוק ולאינסטגראם, כולם מצלמים וכולם משתמשים בסרטונים למטרות שונות. 

אנחנו רגילים לראות סרטונים אישיים, סרטוני תדמית ופרסומות בעת הגלישה באינטרנט, אך כדאי לדעת וחשוב לזכור, כי קיים הבדל גדול ומשמעותי בין הסרטונים האישיים, המצולמים באופן עצמאי בסלולרים הניידים, שאנשים מעלים לאינטרנט ולרשתות החברתיות לבין סרטוני פרסומת ותדמית מקצועיים, למרות ששניהם מופיעים באותן פלטפורמות. הראשונים הם שיתוף של חוויות או התראה או מחאה על מטרד כזה או אחר, והאחרונים הם סרטי תדמית מקצועיים מכווני מטרה שיווקית מובהקת. 

מאחרי כל סרט תדמית קיים תהליך הפקה סרטון תדמית מקצועי ואיכותי המכוון כולו למטרה השיווקית התדמיתית אשר לשמה נוצר הסרט. 

מה כוללת הפקה מקצועית של סרטון תדמית ?

כשאתם זקוקים לסרטון תדמית עבור העסק ,השירות, או המוצר שאתם מוכרים, כדאי ומומלץ  להתקשר עם חברת הפקה מקצועית, אותה ניתן לאתר באינטרנט ללא קושי.

בלחיצת עכבר תוכלו להיכנס לאתר החברה, להתעדכן ולהתרשם מסרטי תדמית ועבודות קודמות, תוכלו לקרוא חוות דעת, לקבל המלצות, ייעוץ והצעת מחיר,  ולאחר התקשרות תוכלו לקבל שירות הפקת סרט תדמית מקצועי, איכותי ויעיל לשיווק העסק ,המוצר או השירות שאתם מספקים.

מהם סרטי תדמית באנימציה ?

סרטוני תדמית באנימציה גם הם כלי מצויין ואפקטיבי בשיווק תדמיתי לכל עסק, אין ספק כי הצלחתם של סרטוני אנימציה הקפיצו את הביקוש להם והיום ניתן לראות מבחר גדול של סרטוני אנימציה ברשת. החל מסרטי אנימציה בטיפוגרפיה, סרטי אנימציה בדו ממד,  ועד סרטי אנימציה מושקעים בתלת מימד.

סרטוני אנימציה הם הטרנד החדש העדכני והיעיל ביותר היום והם נמצאים בשוק מזה זמן ומספקים את הסחורה. 

איך מייצרים סרטון אנימציה תדמיתי ?

הפקתו של סרטון אנימציה היא עבודה הנעשית במחשב בלבד, ללא צורך בהפקה גדולה ומורכבת בליהוק ובימי צילום. לעתים קרובות גם המוצר אינו מוצר מצטלם, כגון שירות כזה או אחר, במצב זה הפתרון האידיאלי הוא סרטוני אנימציה. 

בסרטוני אנימציה אתם יכולים לברוא ולייצר כל דבר שתרצו שניתן למדל בעזרת המחשב. תוכלו לחסוך ליהוק של שחקן או פרזנטור יקר ולעצב דמות מובילה לסרט, לברוא לעסק שלכם פרזנטור בתלת מימד שישרת אתכם ככל שתרצו, כמו לדוגמא התינוק של במבה, שאינו גודל ומתבגר וממשיך לשווק בהצלחה רבה את המוצר.

שיחה עם נציג