קידום סרטונים בסושיאל

קידום סרטונים בסושיאל – כוחו העצום של סרטון טוב

קידום סרטונים בסושיאל: כולנו יודעים שאחד המאפיינים המרכזיים של הדור שלנו הוא חוסר סבלנות וכאשר מדובר על פרסום ברשתות חברתיות – כמו למשל: יוטיוב, טאבולה, פייסבוק ורשתות חברתיות מובילות אחרות יש לזכור זאת היטב.

בשל חוסר הסבלנות וקצב החיים המהיר שמאפיין את העידן בו אנו חיים, מקבלים סרטוני הווידאו מקום מרכזי וזוכים לאהדת הקהל, כל זאת כמובן במקרה שהם עשויים היטב.

כי הקהל אוהב לצפות בסרטונים

הגולשים אוהבים סרטונים, זוהי עובדה – התוצאות מדברות בעד עצמן. בשל חיבת הקהל לסרטונים והאפשרות למקד את הסרטונים לקהל היעד, ניתן להגיע לחשיפה עצומה שתאפשר לבעלי עסקים להגדיל את הרווחים. לכן, הפכו הסרטונים לאחת הדרכים הטובות והיעילות ביותר לקידום עסקים.

הטכנולוגיות של היום משוכללות ביותר ובאמצעות חשיבה ממוקדת ותכנון מקדים, ידע וניסיון ביצירת סרטונים, ניתן לסייע לחברות רבות לחשוף את עצמן ולהגדיל את כמות המכירות.

על ידי יצירת סרטונים וקידומם ברשתות החברתיות הפופולאריות ביותר ניתן להדגיש את היתרונות של המוצר או השירות – את ייחודם ואת יתרונותיהם על פני המתחרים, לייצר לעסק מוניטין חיובי ולחזק את האמון של הקהל בעסק.

במילים אחרות – באמצעות סרטון מושקע, חד וממוקד אפשר לקחת את הצופים למסע שבסופו הם יגיעו אל עמוד הנחיתה שיניע אותם לפעולה ויצירת קשר עם העסק.

 

קידום סרטונים ברשתות חברתיות שונות – על 5 רשתות חברתיות בהן כדאי להפיץ סרטונים

לסרטונים ממוקדים ומושקעים יש כוח עצום ובעזרתם ניתן להגדיל את החשיפה של העסק, לסחוף את קהל היעד ולהביא לצמיחתו וגדילתו של העסק – לא משנה מהו תחום עיסוקו. אך כדי להביא להצלחה יש לא רק לייצר את הסרטון אלא גם להפיץ אותו ברשתות החברתיות ובערוצים הרלוונטיים לעסק.

ישנן רשתות חברתיות רבות בהן מומלץ לבעלי עסקים לקדם את סרטוניהם. בין הערוצים הללו יש לציין את: יוטיוב, פייסבוק, טאבולה, אינסטגרם ולינקדאין.

באמצעות פרסום ממומן ביוטיוב למשל, יכולים בעלי עסקים רבים שעוסקים בתחומים מגוונים לחשוף את המוצרים והשירותים שלהם, לשפר את הנוכחות ברשת ולנצל את הפוטנציאל הוויראלי שלה. פרסום ממומן של הסרטונים מאפשר לבעלי העסקים להגיע לקהלי יעד ממוקדים ולהגדיל את התנועה לאתר האינטרנט בצורה ניכרת.

מדיה אחרת ממנה לא ניתן להתעלם כי היא פשוט הרשת החברתית המובילה ביותר היא פייסבוק שמהווה זירה מצוינת לקידום סרטונים.

 

מה קורה בפייסבוק?

הפייסבוק גדוש בסרטונים שמוזרמים מחברי הרשת אל חבריהם באופן שוטף. הוויראליות שמאפיינת את הפייסבוק – השיתופים, הלייקים ושפע התגובות הופכים את הרשת החברתית למדיה מרכזית שבאמצעותה ניתן למנף את העסק.

גם פרסום בטאבולה יכול לסייע מאוד לעסקים. אם בוחנים את הכדאיות בקידום סרטונים בטאבולה שמאפשרת לבעלי עסקים לחשוף את שירותיהם ומוצריהם בפני הגולשים בהתאם לתחומי העניין שלהם, ניתן לראות שהסיכויים לכך שהגולשים יקליקו על הסרטונים גדלים.

רשת חברתית אחרת היא אינסטגרם שהפכה להיות מעצמה של ממש. מאות אלפי עסקים שזיהו את יתרונותיה של הרשת החלו לפרסם בה את השירותים והמוצרים שלהם וליהנות מתנועת הגולשים הרבה. המפרסמים יכולים למקד את הסרטונים לקהלי היעד ולפלח אותם באופן מדויק שמוביל להגדלת החשיפה והעלאת כמות המכירות.

רשת חברתית נוספת שמהווה פלטפורמה נפלאה לפרסום סרטונים היא לינקדאין. בלינקדאין ניתן לטרגט ולפלח את קהלי היעד בהתאם לתחום עיסוקם, בשל כך הופך שיווק הסרטונים לרלוונטי יותר – דבר שמגדיל את הסיכויים לכך שחברי הרשת יפנו אל בעל העסק. באמצעות הפרסום הממומן של הסרטונים ניתן להגדיל רבות את החשיפה לקהל היעד.

 

יצירת סרטון מהפנט ומניע לפעולה עם קאובוי אנימיישן

במידה שאתם מעוניינים להפיק סרטון לעסק שלכם ולקדם אותו ברשתות החברתיות המובילות, תוכלו לפנות אל החברה שלנו – קאובוי אנימיישן שמתמחה ביצירת סרטונים לבעלי עסקים מגוונים.

אנו יכולים לקחת כל תקציב ולהפיק ממנו סרטון מקורי, ייחודי, מצחיק ומושקע שיגע ברגשותיו של קהל היעד ויניע אותו לפעולה.

החברה שלנו מונה מומחי פרסום, אנשי קריאטיב ווידיאו ואומני אנימציה שנבחרו בקפדנות. עובדי החברה יודעים כיצד לייצר סרטונים מצוירים בדו ממד, תלת ממד, להפיק וידיאו ולייצר שילובים מעניינים.

כשכל המוחות הללו חוברים יחדיו ניתן לייצר סרטונים מושקעים שמכוונים הישר אל המטרה, מותאמים לכל קהל יעד ויכולים לספק לבעל העסק קרש קפיצה ולאפשר לו להשיג את מטרותיו.

אצלנו תקבלו את כל השירותים הנחוצים לכם – אנו מקפידים לייצר סרטונים איכותיים שכוללים את 3 הממים:

  • מסר
  • מותג
  • ומיצוב

נבנה עבורכם את האסטרטגיה, נתאים את הקריאייטיב לקהל היעד וכמובן – נדע בדיוק היכן לפרסם את הסרטונים. כמו כן,  אנו ננהל את הפרסום ונבצע אופטימיזציה באופן שוטף.

מעוניינים לייצר סרטון מושקע ויצירתי ולקדם אותו בערוצים הרלוונטיים לעסק שלכם? צרו קשר ונשמח לעזור לכם לחשוף את העסק ולהגיע להצלחה!

 

קוראנו התעניינו גם במאמרים הבאים: סרטוני אנימציה לעסקיםעריכת סרטוניםסרטון שיווקי – הפקת וידאו לעסקים – הפקת סרטון תדמית

 

 

 

דברו איתנו ונשמח לעזור!

דבר איתנו ונשמח לעזור!
Call Now Button דילוג לתוכן