סרטוני אנימציה לקידום העסק

סרטוני אנימציה לקידום העסק – המדריך המלא למתחיל

כשאתם חושבים על שיווק העסק שלכם, קרוב לוודאי שאתם חושבים גם על יצירת סרטון שיווקי לקידום העסק, אותו תוכלו לפרסם במדיות הדיגיטאליות וברשתות החברתיות כגון גוגל, פייסבוק, אינסטגרם ועוד, ובעזרתו  תוכלו להעצים את פריסת העסק שלכם והנוכחות של העסק שלכם באינטרנט ועל ידי כך להגדיל בהצלחה את מחזור המכירות והרווחים.

כל עסק גדול או קטן הזקוק לסרטון שיווקי, יכול בהתאם לתקציב לבחור בסרטון מצולם, המצריך הפקה, ימי צילום ועריכה וניתן גם לבחור באופציה של סרטוני אנימציה לעסקים.

לעתים המוצר שלך הוא לא מוצר פיזי אלא שירות כזה או אחר, לעתים עדיין אין מוצר מוגמר, או שהמוצר אינו מתאים לצילום איכותי מסיבות שונות. הפתרון של סרטוני אנימציה לקידום העסק הוא אופטימאלי בשבילך במקרה זה. 

 

 

סרטוני אנימציה לקידום העסק בדו מימד

בעזרת סרטוני אנימציה בדו מימד ניתן להנפיש לעצב ולשווק מוצרים בדרכים יצירתיות ומגוונות ללא הצורך בהפקת ימי צילום אלא רק באמצעות המחשב והתסריט היצירתי הנכון למוצר.

 

סרטוני אנימציה בתלת מימד

בעזרת אנימציה בתלת מימד אפשר להתחיל לשווק ולמכור מוצר גם אם הוא עדיין לא קיים או לא מוגמר או שהוא בעצם לא ויזואלי כמו שירותים שונים שמגוון חברות מספקות לציבור.

דוגמא טובה לכך היא סרטוני אדריכלות בתלת מימד אשר מייצרים ללקוח חוויה ויזואלית מדויקת להפליא של המבנה המתוכנן על כל פרטיו וחלליו, הרבה לפני שהדחפור התחיל לחפור.  או תעשיין שהמוצר שלו עדיין בשלבי פיתוח והוא רוצה להציג את המוצר המוגמר למשקיעים או רוכשים או לגיוס כספים. או כל מי שממציא פטנט חדש ועדיין נמצא בשלב התכנון על הנייר, בעזרת סרטון בתלת מימד יוכל להציג את המוצר בדרך הטובה ביותר.

 

איך מפיקים סרטון ?

התהליך המקצועי להפקת סרטון שיווקי תדמיתי, או פרסומי , מתחיל בפגישת בריף של המפיק והתסריטאי עם הלקוח. לאחר תחקיר בו תגדירו ביחד את מטרות הסרט, מסרי הסרט, סגנון הסרט, אלמנטים חשובים, כמו אנשים שצריכים להופיע בסרט, אנימציה אם צריך או גרפיקה ועוד. 

תקבלו תסריט ראשוני לביצוע, לאחר עריכת סרטונים תיקוני התסריט ואישורו על ידיכם, יצא הצוות להפקת ימי הצילום. לאחר הצילומים, יערכו עבורכם את הסרט ותוכלו לראות גרסת עריכה ראשונית על מנת לאשר או לתת הערות לתיקונים. לאחר התיקונים לשביעות רצונכם, יעבור הסרט לשלב הסופי של תיקוני צבע, כולל אפקטים מיוחדים, הוספת מוסיקה, הקלטת קריינות ומיקס סופי. 

 

דברו איתנו ונשמח לעזור!

Call Now Button דילוג לתוכן