סרטון מוצר

סרטון מוצר הוא סרטון המתמקד במוצר ספציפי שעסק כל שהוא מייצר או משווק. אנשי המקצוע המיומנים של קאובוי הפקות אמונים על יצירת סרטוני מוצר איכותיים, המנגישים את המוצר למספר גדול ככל האפשר של צופים. המוצר הזה יכול להיות מוצר פיזי ומוחשי, ויכול להיות מוצר וירטואלי כדוגמת קרן פנסיה, ביטוח או מוצר אחר. כך או אחרת, הפקת סרטון מוצר עשויה להעניק לו יתרון משמעותי על פני מוצרים מקבילים אחרים. זאת, ככל שהאיכות של הסרטון היא גבוהה יותר והוא נוגע בצרכים האמיתיים וברצונות של הלקוחות הפוטנציאליים. אתם מוזמנים לפנות לחברת קאובוי הפקות המתמחים בהפקת סרטון מוצר שיתפוס את לב הצופים.

הפקת סרטון שיווק למוצר עם Cowboy Productions

סרטון מוצר – מטרה, שיטה ואמצעים

סרטון מוצר הוא, כאמור, סרטון העוסק במוצר או בשירות ספציפי אשר העסק שטרח על הפקת הסרטון מעניק ללקוחות שלו. המטרה של סרטון מוצר יכולה להיות תודעתית – החדרת המוצר לתודעה של המשתמשים הפוטנציאליים, כמוצר נפרד או כחלק מסדרה של מוצרים או שירותים דומים שהעסק מוכר או מספק. לחילופין נועד סרטון המוצר לתת הסבר על אופן השימוש במוצר, במטרה להנגיש אותו לציבור ולהקל על מי שעדיין מהססים להעדיף את המוצר או השירות המוצע על פני מוצרים או שירותים מקבילים. סרטון מוצר מצביע בעיקר על התועלת הרבה מצד אחד שניתן להפיק מהמוצר, אל מול הקלות הרבה של השימוש בו והמעבר אליו ביחס למוצרים מקבילים או דומים למוצר הזה. לעיתים, מדובר במוצר חדשני, המספק למשתמשים תועלת ששום מוצר קיים אחר לא מספק. במקרה הזה, סרטון המוצר יטפל בנטרול הקושי העיקרי הגלום בהחדרת המוצר לשוק.

סרטון מוצר – עלות מול תועלת

סרטון מוצר איכותי הוא אחד האמצעים היותר משמעותיים להגברת המודעות של ציבור המשתמשים הקיים או הפוטנציאלי למוצר או שירות כל שהוא. ככל שהסרטון הוא מקצועי, ממוקד ומעביר את המסר השיווקי בצורה יעילה יותר, כך הסיכויים של המוצר להיקלט בשוק או להגביר המכירה של מוצר קיים, עולים מאד. אם יש לך עניין להפיק סרטון מוצר איכותי ויעיל עבור מוצר או שירות, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כעת והמומחים שלנו יסייעו לך בהשגת המטרה.

הפקת סרטון מוצר שיווקי להגדלת המכירות

 

שאלות נפוצות

סרטון מוצר נכתב בצורה כזו שמחדירה את המוצר לתודעת המשתמשים הפוטנציאלים ומנגישה להם את החשיבות והעדיפות שלו על פני מוצרים מתחרים. הפקת סרטון מוצר מוצלח תעזור משמעותית בקידום המכירות.

 

כן, אנשי המקצוע שלנו מנוסים בהפקת סרטוני מוצר למוצרים מוחשיים כגון רכב או סמארטפון ועד לשירותים כגון קרנות פנסיה או גיוס המונים.

אנחנו מציעים לחברות רבות ליווי מקיף משלב התכנון הרעיוני, הפקת הסרטון ועד עריכתו וקבלת מוצר מוגמר מקצועי במיוחד. עם כ-7 שנות ניסיון בתחום ועשרות עסקים שעזרנו להם להגדיל משמעותית את ההכנסות שלהם – אנחנו יודעים את העבודה!

שיחה עם נציג