סרטון לגיוס כספים

סרטון לגיוס כספים – לסחוף את הקהל ולגרום לו לתרום מכיסו למען החזון

יש לכם חלום להקים סטארטאפ? נפלא!

העולם שלנו אוהב יזמים! אך אם יש לכם רעיון ומטרה ואין לכם דוד עשיר מאמריקה שמעוניין להשקיע בסטארטאפ, יהיה עליכם לפנות אל דרכים חלופיות שיסייעו לכם לגייס את הכספים הנחוצים.

בין הדרכים השונות שאמצעותן תוכלו להגשים את מטרתכם ולגייס כספים, תוכלו להפיק סרטון מרשים וייחודי. באמצעות סרטון מושך ויצירתי תוכלו להעביר את המסרים בצורה ממוקדת ומעניינת שתרתק את הצופים ותגרום להם לרצות לתמוך במיזם.

ככלל, לא מעט אנשים רוצים לקחת חלק מרעיון שיש בו פוטנציאל ועל ידי קבלת כספים ממשקיעים לצד קבלת תרומות קטנות תוכלו להצליח לממן את המיזם.

 

גיוס כספים באמצעות יצירת סרטון וידיאו מושך, ממוקד ויצירתי וכללים מסוימים לסרטון מוצלח

כמות הסרטונים שעולים באינטרנט עצומה ולכן אין לאנשים הרבה סבלנות כדי לצפות בכל סרטון וסרטון, אך במידה שהסרטון שלכם יהיה ייחודי, מקורי ועשוי ברמה גבוהה הוא יבלוט בשטח, יקרוץ למשקיעים ולהמונים ויאפשר לכם לגייס את הכספים שנחוצים לכם.

סרטון מוצלח יימשך בסביבות שתי דקות עד שלוש דקות, אך הוא יכול להמשך מעט יותר מכך, בתלות במותג שהוא מפרסם. כמו כן, הסרטון יציג את המוצר במהירות (תוך 10-20 שניות).

הסרטון יכלול את 3 הממים: מסר, מיתוג ומיצוב, יש  להעביר את המסרים באופן ברור, לייצר זהות מותגית שתגרום לקהל להזדהות עם המותג למשך זמן רב (על המותג להיות עקבי) ולהראות שמאחורי המותג עומדים ערכים וסיפור שלם.

כמו כן, חשוב מאוד לכוון את הסרטון אל קהל היעד ויש להקפיד על כך שהוא יהיה ידידותי ואופטימי אך במידה הנכונה, כל זאת בתלות במוצר, שכן יש מקרים בהם הקצנה יכולה לשפר את התוצאות.

 

איפה מפיצים את הסרטון?

את סרטון גיוס הכספים ניתן להציג למשקיעים במהלך פגישות ובאמצעות מיילים. במקרה שמפיצים את הסרטון במיילים, יש לפנות אל הנמען באופן אישי, לכתוב טקסט ממוקד וקצר ולהניע לפעולה. נוסף על כך, ניתן לפרסם את הסרטון באתרים ייעודיים לגיוס המונים, באתרי תוכן וברשתות החברתיות כדוגמת פייסבוק שמהווה פלטפורמה נפלאה לגיוס כספים.

הפקת סרטון לגיוס המונים ומשקיעים היא צעד הכרחי עבור היזמים וכדי להפיק את המרב ממנו יש לפנות אל חברה מובילה שמתמחה בתחום ויודעת כיצד להביא לתוצאות הטובות ביותר בכל תקציב. מעוניינים להפיק סרטון מושך ויצירתי לגיוס המונים ומשקיעים? קאובוי אנימיישן לשירותכם!

 

קוראנו התעניינו גם במאמרים הבאים: סרטוני אנימציה לעסקיםעריכת סרטוניםסרטון שיווקי – הפקת וידאו לעסקים – הפקת סרטון תדמית

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דברו איתנו ונשמח לעזור!

דבר איתנו ונשמח לעזור!
Call Now Button דילוג לתוכן