השירותים שלנו

אנחנו בקאובוי מאמינים ביכולת שלנו לעזור לכם ליצור סרטונים שיעזרו לכם להשיג כל מטרה – אתם רק צריכים להציב אותה ואנחנו נעשה את השאר. גלו חלק מהשירותים שלנו וקיראו על הדרך בה אנחנו נשיג את המטרות שלכם, אחרי הכל, אנחנו הקאובויים שלכם!

סרטוני תדמית לעסק

צביעת המותג שלכם כסיפור הצלחה בעיני הלקוחות

סרטוני פרסום לדיגיטל

מהפך בפוטנציאל ההמרה של כל קמפיין דיגיטלי.

סרטונים לגיוס כספים​

שידרוג תהליך גיוס הכספים ממשקיעים או גיוס המונים

סרטוני הסבר והדרכה​

הדרך הפשוטה ביותר להסביר נושא מורכב

שירותים נוספים

עריכת וידאו

נעזור לכם לשדרג את רמת הוידאו שצילמתם לרף המקצועי ביותר, כמו שרק אנחנו יודעים. הצוות שלנו יודע ללטש סרטונים קיימים ולסגנן אותם באנימציה קלילה ומרשימה.

תסריט וסטוריבורד

אנחנו נתכנן, נאפיין ונכתוב את השלד התסריטאי של הסרטון, נבין את הצרכים והמטרות ועל פי זה נסרטט כל שנייה ושנייה מהסרטון שלכם.

קריאייטיב ומיתוג

גם אם עדיין אין לכם שפה למותג ואפילו הלוגו עוד לא קיים – אנחנו כאן כדי לחשוב ולעצב איתכם את החזית הויזואלית של המותג שלכם בצורה הטובה ביותר.

ימי צילום

צריכים צילומי רחפן? צילום במשרד שלכם? וידאו של המנכ"ל מדבר אל המצלמה? בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו נשלח אליכם צוות צילום שיגרום לכל פריים לבהוק.

דפי נחיתה ואתרים

אם לעסק שלכם עדיין אין אתר תדמית, או שאתם מעוניינים לבנות עמוד נחיתה כדי לקדם מוצר חדש – צוות הדיגיטל שלנו כאן כדי לעשות את זה בשבילכם.

הפקה

צוות המפיקות שלנו יודע איך לעשות סדר בבלגן של יום צילום מורכב, לארגן לוקיישנים ולשכור שחקנים שיתאימו לסרטון שלכם.

אנימציה דו ותלת מימד

אנחנו מומחים ביצירת אנימציה שיודעת איך להפוך כל חלום שלכם למציאות, דמויות שמרגישות אמיתיות, מודלים תלת מימדיים, אקשן והומור, זו התשוקה שלנו.

קריינות

אנחנו מתעסקים רוב הזמן במה רואים, אבל מה שומעים? קריינות מקצועית שמתאימה לסרטון שלכם לא פחות חשובה מאיכות הסרטון.

קונספט ארט

כשרוצים לבנות את הדמויות, החפצים והרקעים בסרטון מאפס, כדי שהם יתאימו באופן מושלם למותג אנחנו יודעים איך לאייר אותם, ולאחר מכן איך להנפיש אותם.
מלאו את הטופס וניצור איתכם קשר בהקדם

אל תהיה זר, דבר איתנו!

שיחה עם נציג